Останні події

Обережно провокація!

Наприкінці передвиборчих перегонів деяки кандидати не гидують користуватися чорним піаром та всіляко намагаються ввести в оману виборців.
Так у 24 виборчому окрузі Дніпропетровська кандидат самовисуванець Сергій Суханов намагається переконати виборців, що він нібито балотується від ПП “УДАР Віталія Кличка”.
Так на білбордах та листівках даного кандидата використано кольори та заклики один в один схожі на ударівські, не вникаючи в подробиці пересічна людина і справді може вирішити, що цей кандидат від “УДАРу”.
“ Щодо розміщення білбордів з політичною рекламою кандидата у народні депутати Сергія Суханова, який балотується по 24 виборчому округу (Індустріальний та Самарський райони Дніпропетровська), де робиться спроба переконати виборця, що даний кандидат висунутий від партії “УДАР Віталія Кличка”, хотілося б зазначити, що це чергова спроба нахабного обману виборців та яскравий приклад нечесної виборчої боротьби.
Пан Суханов не є ані кандидатом, якого висунула партія “УДАР”, ані навіть членом партії. Питання висування кандидатів, затвердження парт ійних списків для участі у парламентських виборах 2012 та уточнення складу кандидатів від “УДАРу” вирішувалися на з\\\\\\\\\\\\\\\'їздах партії 1 серпня цього року та 14 жовтня поточного року. Однак таку кандидатуру взагалі не розглядали.
Це зокрема підтверджується і тими відомостями, які даний кандидат повідомив про себе ЦВК. Так на офіційному сайті ЦВК про нього міститься інформація, що він позапартійний та САМОвисуванець.
Підкреслимо, що такі дії межують зі складом злочину передбаченого частиною 1 ст. 157 КК України (перешкоджання вільному волевиявленню виборця пов\\\\\\\\\\\\\\\'язане з обманом) інакше кажучи — обман виборців. А це в свою чергу карається позбавленням волі до 2 років. Отже у пана Суханова є реальна можливість попасти не у парламент, а за грати. 
Крім того такі дії є недобросовісною політичною рекламою яка спрямована на свідому дезінформацію виборців. Отже ми вимагаємо від власника рекламної конструкції демонтувати даний білборд, оскільки ним поширюється завідомо недостовірна інформація”, - прокоментував ситуацію керівник юридичної служби ДОШ ПП “УДАР Віталія Кличка” В\\\\\\\\\\\\\\\'ячеслав Шестіріков. 
“Цікаво й те, що пан Сергій Суханов є членом фракції Партії Регіонів в одній з місцевих рад Дніпропетровська. Отже виходячи з цього не складно зробити висновки, що ПП “УДАР Віталія Кличка” яка за даними соціологів зараз знаходиться на другому місці політичних рейтингів дуже боляче наступає на провладні мозолі” - заявляють в ДОШ ПП “УДАР Віталія Кличка”.
Голосуйте вірно, наш номер у виборчих списках 17, голосуйте за “УДАР Віталія Кличка” разом ми переможемо!

  19 Жовтня 2012 +Коментар | подобається