Останні події

День виборів.

Станом на 12.00 зафіксовано слідуючі порушення:
У м. Дніпропетровськ за адресою Донецьке шосе, 12 у однопід'їздному будинку 
у виборчих списках зазначені чотири під'їзда. За адресою Донецьке шосе 113 та 115 замість двох під'їздів у виборчих списках зазначені по чотири під'їзди.
На виборчій дільниці 121336 по (вул. Робочий, 166-А) була присічена спроба винести з приміщення для голосування декількох незаповнених бюлетенів. ім'я громадянина який зробив таку спробу: Дудник Дмитро Якович, мешканець вул. Ізмайловська, 27 м. Дніпропетровськ.
На спец.дільниці №121354 в лікарні ім. Мечнікова виявлено грубу фальсифікацію списків виборців. Так виборець, який перебуває на лікуванні в вказаному закладі, відмовився називати медперсоналу, за кого саме він буде голосувати, після чого він був виключений із списків виборців та йому було сказано, щоб він голосував вдома.
В 25 окрузі на дільниці №121336 зафіксована спроба виносу бюлетеня з території дільниці.
На спец.дільниці 121103 яка створена у міській лікарні №9 зафіксовано порушення формування складу ДВК: в супереч п.4 ст.26 Закону про вибори народних депутатів, головою даної ДВК є співробітник медичної установи, де розміщена дана дільниця. 
На дільниці 121351 (25 виборчий округ) виборці повідомили, що їм надходять телефоні дзвінки зі штабу кандидата в народні депутати Курячого М.П. з пропозицію віддати за нього голос за гроші. 


На дільниці №121370 того ж округу зафіксовано спробу організувати неодноразове голосування групи одних й тих же виборців. Так група осіб у кількості приблизно 12 чоловік прибула на виборчу дільницю на мікроавтобусі, проголосувала, та відбула на іншу сусідню дільницю на цьому ж мікроавтобусі. 


У всіх трьох округах м. Кривого Рогу відмічена тенденція: велика кількість виборців не може проголосувати на виборчих дільницях оскільки біля їх прізвищ у списках виборців безпідставно проставлені позначки про голосування вдома. Люди повідомляють, що заяв про це не писали, а на дільницях їм не дають можливості проголосувати.

  28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається