Останні події

Місцеві вибори не є демократичними!

3 березня в Дніпропетровській області відбулися проміжні вибори в одномандатних мажоритарних округах. Проте, кажуть в Дніпропетровській обласній організації ПП «УДАР Віталія Кличка» народним волевиявленням  ці події назвати навряд чи можна.

На 32 та 26 округах (Верхньодніпровський район та СМТ Тернівка),  де єдиними  кандидатами  від опозиційних сил були  кандидати  від «УДАРу» - Олександр Мамрич та Євген Бондар, відбувалися дивовижні речі.

 «На користь  кандидатам від Партії Регіонів   під виборчі дільниці організованим чином, я кажу про автівки, постійно підвозили групи людей, які повинні були проголосувати «правильно».  Окрім цього, в виборчих комісіях працювали люди, які займають керівні посади на підприємстві,  директорами яких є відповідні особи.  Простих робочих просто напросто примушували з»явитися на виборчі дільниці під страхом звільнення та контролювали явку.  В порівнянні з іншими округами,  32 та 26 за явкою виборців були  дивно зразково - показовими. На одному з них явка склала  майже 32%.  Передвиборча компанія повинна була початися ще у січні, натомість мало хто з мешканців області про ці вибори взагалі знав. Це, ми вважаємо, ще одна технологія обдурення людей» - сказала Олена Васильченко - голова Дніпропетровської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка».

 «Ці вибори не мають нічого спільного з  демократією  та вільним  волевиявленням.  До того ж вони пройшли, з повним використанням адмінресурсу» Хотілось би звернутися і до жителів Дніпропетровська та області з проханням  серйозніше та відповідальніше ставитися до виборів, адже саме халатне ставлення українців до цього процесу дозволяє масштабні фальсифікації з боку правлячої партії та отримання в результаті зовсім інших показників і відповідно, місць в тих чи інших органах влади. А в подальшому це істотно позначається на житті всіх нас» - сказав кандидат в депутати від «УДАРу» - Олександр Мамрич. 

 

 

  6 Березеня 2013 +Коментар | подобається