Останні події

«УДАРний» суботник

 

До районних організацій Дніпропетровського «УДАРу» з  прибирання довкілля долучилася і міська організація, що її очолює Дмитро Легеза.

  Об'єктом уваги, кажуть партійці, стали Бабушкінський та Амур - Нижньодніпровський райони нашого міста.

Наприклад, на житловому масиві Тополя активісти партії Віталія Кличка, під керівництвом Дмитра Молотокаса, що очолює Бабушкінську районну організацію, фарбували дитячі майданчики, у селищі «Авіаторське» прибирали сміття, білили дерева та бордюри. Робота «Ударців», запевняють місцеві, привернула увагу, тож до гарної справи долучилися і городяни.

У АНД районі, де партійною організацією керує Анатолій Бондар, «УДАРівці» привели до ладу територію скверу на розі вулиць Калинова та Універсальна. Розчистили доріжки, прибрали минулорічне листя та пляшки. Загалом назбирали понад чотири кубічних метрів сміття.

 Керівник міської організації партії «Удар» Віталія Кличка -  Дмитро Легеза подякував всім, хто брав участь у прибиранні території в Бабушкінському та АНД районах і зазначив, що подібні заходи - це не разова партійна акція, а традиція, що знаходить підтримку у городян.

 

 

 

 

 

  27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається