Останні події

Завершальний мітинг “Вставай, Україно!”

18 травня в Києві відбувся фінальний мітинг Всеукраїнської акції "Вставай, Україно!", за участю ПП "УДАР" Віталія Кличка, ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина". Колона демонстрантів розпочала свій рух з Європейської площі, на Софіївській, де і відбувся мітинг, на них чекали лідери політичних сил Віталій Кличко, Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк. Окрім лідера «УДАРу» на сцені виступили народні депутати - Оксана Продан та Ярослав Гінка. Участь у мітингу взяла і Дніпропетровська обласна організація ПП "УДАР" на чолі з головою осередку - Оленою Васильченко.  До акції в Києві долучилися не всі активісти Дніпропетровського «УДАРу», адже, кажуть,  місцеве ДАІ чинило перешкоди з виїздом із області.  Проте акцію «Вставай, Україно!» в столиці підтримали близько 50 тисяч громадян.

"Ми повинні об'єднатися і нанести потужний удар по сьогоднішній владі, щоби перезавантажити владу. Тому я дуже радий, що сьогодні лідери всіх трьох  опозиційних сил вирішили об'єднати зусилля", - наголосив Віталій Кличко.

Лідер "УДАРу" подякував всім, хто приєднався до акції "Вставай, Україно!".

"Я хочу звернутися до кожного, хто сьогодні, незважаючи на перепони влади, незважаючи на те, що нас розділяли сотні і тисяч кілометрів, приїхав до Києва, висловити свою громадянську позицію боротись за краще майбутнє", - зазначив Кличко.

Голови опозиційних парламентських фракцій  на Софієвській полощі  підписали декларацію «Про координацію дій проти режиму  Президента, проти диктатури, за європейський вибір», а також  про спільного кандидата в Президенти.  Лідери опозиційних сил зазначили, що це не фінальний мітинг, адже завершиться акція «Вставай, Україно!» з інавгурацією нового Президента. Після Києва опозиціонери збираються відвідати ще 10  областей,  насамперед  Донецьку.  

 

 

 

  18 Травня 2013 +Коментар | подобається