Останні події

День захисту дітей.

 

1 червня - в Міжнародний день захисту дітей  Дніпропетровська обласна організація ПП «УДАР» спільно з міським осередком «УДАРу» та з Жовтневою  районною організацією влаштували свято для дітей навчально -реабілітаційного центру «Горлиця».  Від керівників  осередків - Олени Васильченко, Дмитра Легези та Руслана Колесникова малеча отримала безліч спортивних подарунків.   У відповідь маленькі  винуватці свята запросили  гостей на екскурсію центром та  влаштували показ  поробок, що зробили власноруч.

«Гармонічний розвиток зростаючого покоління один з головних пріоритетів для  партії «УДАР». Ми завжди намагаємося підтримувати молодь в їх починаннях, адже діти найбільш незахищена частина населення. Вони потребують уваги та допомоги,  вони опора та надія майбутнього України» - сказала Олена Васильченко - голова Дніпропетровської обласної організації ПП «УДАР».

Під час екскурсії  вихованці  навчально - реабілітаційного центру «Горлиця» щиро раділи гостям та активно спілкувалися з «УДАРівцями». Більш за все цікавилися історією успіху голови партії - Віталія Кличка та досягненнями «УДАРу».

«Діти - наше майбутнє! Вони повинні знати, що їх люблять та про них піклуються. Сьогодні наша мета - допомогти дітлахам повірити в себе та в свої сили. Ми кажемо, кожен, хто має ціль, обов!язково її досягне та стане успішної людиною. » - наголосив голова Жовтневого районної організації ПП «УДАР» - Руслан Колесніков.

В «УДАРі» впевнені, подібні зустрічі дуже важливі, адже діти бачать позитивний приклад та переймають  його.  До кожного малюка потрібен індивідуальний підхід та розуміння. Тому соціальний проект «УДАРу» направлений на допомогу дітям в регіоні і набирає обертів.  

«Сьогодні наша команда дарує дітям спортивний інвентар.  Ми сподіваємося, він стане їм у пригоді.  Для подальшого зростання здорової нації потрібно тут і зараз робити все можливе для того, щоби діти повірили в себе та змогли реалізуватися . » - зазначив голова Дніпропетровської міської організації «УДАР» - Дмитро Легеза.  

 

 

  1 Червня 2013 +Коментар | подобається