Останні події

933 винищувальний авіаційний полк відзначив 70 річницю.

Урочистості  розпочалися в авіаційному містечку, біля пам'ятника бойовим льотчикам,  з виносу Державного Прапора України та бойового прапору 933 винищувального авіаційного полку. На свято військових авіаторів різних поколінь з'їхалися близько 500  військовослужбовців, ветеранів та гостей з різних країн ближнього зарубіжжя задля привітання та вшанування Героїв. Завітали і командири полка, що командували в різні роки, військовослужбовці Дніпропетровського гарнізону, вихованці місцевого ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героя України Євгена Березняка.

Не залишилася осторонь і Бабушкінська районна організація ПП «УДАР». Активісти політичної сили щиро вітали льотчиків зі святом, дарували подарунки і дякували за захист Дніпропетровського неба.

«Від всієї душі ми бажаємо ветеранам здоров'я. Вони справжні Герої, їхні імена навічно вписані в історію військової авіації. Вони чесно і самовіддано виконували свій обов'язок перед своїм народом. Честь їм та слава! » - сказала  заступник голови Бабушкінської районної організації ПП «УДАР» - Маргарита Лукомська.

Продовжилося свято урочистим маршем підрозділів ліцеїстів і ветеранів полку.  До могил льотчиків, які загинули в роки Великої Вітчизняної Війни під час виконання службових обов'язків, гості поклали квіти. Завершилося свято виступами місцевих артистів.

Довідка:

Легендарний 933 винищувальний полк протягом 50 років розташовувався в Дніпропетровську до повного свого розформування.  Його днем народження можна вважати  16 червня 1943 року. Бойові завдання полк виконував з аеродромів Росії, Румунії, Угорщини та Польщі. У  1945 - му році полк повернувся на Батьківщину  і базувався на аеродромі Красноград, що під Харковом. З 1946 року його домівкою став аеродром Кайдаки в Дніпропетровську. 

 

 

  18 Червня 2013 +Коментар | подобається