Останні події

22 червня – День пам`яті та скорботи.

Амур - Нижньодніпровська районна організація ПП «УДАР» провела екскурсію по місцях бойової слави. Подію приурочили до Дня пам'яті та скорботи, що відзначається 22 червня в дату початку Великої Вітчизняної Війни. В екскурсії взяли участь близько 20 осіб на чолі з заступником керівника АНД районної організації ПП «УДАР»  - Андрієм Міщенко.

«22 червня на всьому пострадянському просторі віддають данину  пам'яті Героям Великої Вітчизняної Війни. Це скорботна дата в нашій історії.  72 роки тому фашистські війська напали на Радянський Союз. В боях за Батьківщину і в тилу  загинули мільйони людей. Ми повинні пам'ятати, що саме цим людям ми завдячуємо чистим небом над головою та вільною країною. Великими були втрати серед громадян України. Під час війни загинув кожен п'ятий українець. Але це далеко не остаточні дані. Тому події Великої Вітчизняної навічно залишиться в історії та в серцях, адже майже у кожної родини Війна відібрала близьких людей» - наголосив заступник керівника Амур - Нижньодніпровської районної організації ПП «УДАР» - Андрій Міщенко.  

В ході екскурсії учасники відвідали військові поховання в місцях оборонних і наступальних боїв. На братські могили вони поклали квіти в пам'ять загиблим радянським воїнам, а також воїнам інтернаціоналістам.

На військовому цвинтарі у  сквері Шевченка  було проведено зустріч з мешканцями прилеглих вулиць з розповідями про трагічні події, що відбулися в серпні 1941року. 

 

 

  24 Червня 2013 +Коментар | подобається