Останні події

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

 

27 вересня поточного року сімдесят років тому було звільнено лівий берег Дніпропетровська від німецько - фашистських загарбників. Актив Самарської районної організації ПП «УДАР» на чолі з керівником осередку - Вадимом Нікіфоровим поклали квіти у меморіалу загиблим воїнам в селі Чаплі та в селище Рибальськ. В акції взяли участь близько 30 активістів Самарської районної організації ПП «УДАР».

«Ми зібрались біля пам'ятника загиблим воїнам задля вшанування їхньої вічної пам'яті, щоби виразити визволителям  глибоке людське вшанування » - зазначив керівник Самарської районної організації ПП «УДАР» - Вадим Нікіфоров.

Саме 27 вересня у 1943 році  звільнили від німців  Амур - Нижньодніпровський район Дніпропетровська. Вшанувати пам'ять загиблих воїнів, на братських могилах військового поховання,  зібралися партійні активісти АНД районної організації, разом з керівником міської організації ПП «УДАР» - Дмитром Легезою.

Квіти покладали до пам'ятника воїнам-односельцям по вулиці Передовій. В акції взяли участь близько 30 членів партії та активістів Амур-Нижньодніпровської районної організації.

Вшанували пам'ять загиблих в боях за звільнення Лівобережжя  Дніпропетровська   і активісти Індустріальної районної організації ПП «УДАР» на чолі з керівником - Тарасом Садовим. Покласти квіти до меморіалу  двічі Героя Радянського Союзу - льотчика Анатолія Брандеса прийшли більше 25 членів партії та активістів Індустріальної районної організації політичної партії «УДАР».

 

 

 

  2 Жовтня 2013 +Коментар | подобається