Останні події

Приймальня «УДАРУ» на службі у городян

 

За словами керівника криворізьких „ударівців" Олександра Татаренка, щоденно до приймальні звертається біля десяти осіб. «Громадська приймальня доводить ефективність свого існування. Діалог з громадянами вдається налагодити завдяки тому, що ми небайдужі до проблем людей. До нас звернулося багато криворіжців і більшість з них отримало належну допомогу», - зазначає Олександр Татаренко.

 

„Люди турбується також і питанням розповсюдження наркотиків у нашому місті. Багато криворізьких сімей страждає від цього зла - наркозалежність близьких людей, ріст злочинності. Але міська міліція глуха і сліпа до цих проблем. Будемо намагатися достукатися до правоохоронців міста, це їхній святий обов'язок - рятувати місто від злочинності та наркоторгівлі" - розповідає голова Дзержинської районної організації партії „УДАР" - Інна Іванченко.

Як зазначає голова виконкому Криворізької міської організації партії „УДАР" - Віталій Щербина, діяльність партії „УДАР" спрямована на покращення життя громади нашого міста. І саме через громадські приймальні налагоджено цей необхідний зв'язок.

Керівник міського „УДАРу" - Олександр Татаренко наголосив, що крім прийому скарг, проблем та іншого роду звернень, двері приймальні відкриті для громадян, що бажають отримати членство у партії та балотуватися від «УДАРу» Віталія Кличка до місцевих органів влади.

 

Адреса громадської приймальні:

м. Кривий Ріг, вул.. ХХІІ партз'їзду буд. 49, Тел. 096-117-55-77

еmail: krr_udar@ukr.net

Графік роботи: вівторок, четвер з 11.00 до 16.00

 

 

  24 Жовтня 2013 +Коментар | подобається