Останні події

"УДАР" Дніпропетровщини на Євромайдані

 

За неофіційними даними на головній площі країни 24 листопада, число зібравшихся перевищило 100 тисяч. Люди тримали в руках величезний прапор України та Євросоюзу. Вони зібралися для того, щоби відстояти своє майбутнє та Європейський вибір України. Ця акція, кажуть в "УДАРІ" Дніпропетровської області, безстрокова. Вона буде тривати поки Угоду про асоціацію з ЄС не підпишуть.

 

"Ми вимагаємо скасувати рішення уряду щодо призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, адже Україні не потрібен уряд, що працює не за для інтересів українців, а лише на себе. Ми впевнені, що українці гідні того, щоб в країні дотримувалися права людини, не було корупції та були ліквідовані монополії, які сьогодні є." - наголосила Олена Васильченко - голова Дніпропетровської обласної організації ПП "УДАР" Віталія Кличка.

 

В місцевому "УДАРі" зазначають, на Євромайдані постійно чергують народні депутати від опозиційних сил. Підтримують демонстрантів українські артисти. Працюють громадські приймальні, куди постійно звертаються люди.

 

"Ми хочемо подякувати всім, хто знайшов в собі сили підтримати акцію. До Києва приїхало дуже багато Дніпропетровської молоді, вони доводять уряду, що небайдужі до вибору України, що Україна повинна бути в Європі, адже ми українці - Європейська нація. " - сказав Дмитро Кібзун - координатор Молодіжного Крила ПП "УДАР" в області.

 

Кияни з усих сил намагаються допомогти демонстрантам. Вони пропонують нічліг, приносять теплі речі, їжу та чай. Сьогодні зранку була ще одна спроба пікетувати будинок Уряду, проте на цей раз, кажуть в "УДАРІ", обійшлося без сутичок з міліцією.

 

"Нашими діями ми намагаємося довести владі, що народ України не згоден з припиненням підготовки до підписання Угоди про асоціацію. Що уряд не мав права вирішувати замість народу України. Ми звертаємося до європейських політиків з проханням не зачиняти двері євроінтеграції для України. Із заяв багатьох європейських політиків ми можемо сказати, що Європа зацікавлена в євроінтеграції України. Двері не зачинені, а від нас залежить, чи буде Україна частиною Європи», - зазначив Руслан Колєсніков - голова Жовтневої районної організації ПП "УДАР" Віталія Кличка.

 

 

 

 

  25 Листопада 2013 +Коментар | подобається