Останні події

Резолюція мітингу"Україна - це Європа"в Кривому розі

 

25 листопада 2013р. місто Кривий Ріг

пл. Радянська, 1

Р Е З О Л Ю Ц І Я М І Т И Н Г У

УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА!"

 

Ми, представники Криворізьких міських осередків політичних партій „УДАР" Віталія Кличка, „СВОБОДА", ВГО „БАТЬКІВЩИНА", громадських організацій Ліга підприємців Кривого Рогу, Спілка підприємців Криворіжжя, обурені рішенням Кабінету Міністрів України про призупинення підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Розцінюємо це як зраду національних інтересів найвищими посадовими особами країни: Президентом Віктором Януковичем та прем'єр - міністром Миколою Азаровим.

 

Режим показав своє справжнє обличчя - воно не європейське.

Зневаживши волю мільйонів українців, влада підписала собі вирок - вона нелегітимна, не українська, не європейська. Піддавшись на тиск Кремля, Янукович і Азаров продемонстрували свою слабкість, перевагу особисто-матеріального інтересу над волевиявленням українців.

Кривий Ріг завжди був, є і буде європейським містом. Це наш курс, наше бачення майбутнього наших дітей.

 

Ми звертаємося до депутатів Криворізької міської ради з проханням на сороковій сесії VI скликання, яка відбудеться 27 листопада 2013 року, прийняти заяву про неприпустимість геополітичного реверсу України.

Україна - європейська держава. Ми ніколи не станемо сировинною колонією для Росії. Ця влада слабка - вона боїться свого народу. В цьому наша сила, і цим ми повинні скористатися.

 

Закликаємо криворіжців, які усвідомлюють, що наше майбутнє - це майбутнє в європейській родині, в європейському товаристві,

27 листопада о 09.00 прийти до міської ради та висловити протест проти ганебної позиції чинної влади.

 

Також закликаємо громаду максимально підтримати акції протести Евромайдану у місті Києві.

Вимагаємо від Президента України Віктора Януковича негайно відправити у відставку уряд Миколи Азарова та відновити переговорний процес та підписати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом".

 

 

 

  29 Листопада 2013 +Коментар | подобається