Останні події

Звернення до лідерів об`єднаної опозиції

 

     Ми засуджуємо дії влади проти своїх громадян - простих українців, чиї права порушуються у всіх сферах життя: у державних установах, місцевих адміністраціях,  судах, міліціях, лікарнях, на підприємствах, установах, в освітніх закладах тощо.

       Євромайдан, як такий скінчився в ніч із 29 на 30 листопада - жорстокий напад на мирний табір мітингувальників, які начебто "заважали йолці", перетворив його на хвилю всенародного обурення свавіллям влади.
    Зникнення Януковича, Азарова, Захарченка та інших корумпованих боягузів, які у страху за свій добробут віддають накази калічити мирних людей, буде побічним ефектом великої зміни системи. Її радикального оздоровлення, цілковитого перетворення за зразком демократичних західних держав. І зробити це зможемо тільки ми разом.
     У ці дні на Євромайдані народився мільйон активних громадян. Це  люди, які раніше не цікавились політикою й не ходили на вибори. Люди, озброєні сучасними технологіями комунікацій, яких влада не розуміє й боїться. Люди, готові поборотися за те, щоб не жити в янучарському середовищі. І більша половина наших земляків поділяє такі прагнення.

    Час від часу лунають гасла, що, мовляв, майдан повинен бути без політиків і без прапорів. Вважаємо це невірним, провокативним закликом, і таким, що нав'язується політтехнологами влади Януковича. Лише разом ми переможемо!

 

                               Вимагаємо від лідерів опозиції:

1.     Рішучих дій по захисту прав українського народу, української демократії

2.     У будь-який законний спосіб добиватися відставки Уряду Азарова, дострокових виборів президента і Верховної Ради

3.     Не піддаватися на будь-які провокативні заклики, які розколюють опозицію з громадою, підбурюють народ проти партійних лідерів.

     

     Ми, громада міста Кривого Рогу, зі свого боку запевняємо  про несхильну  підтримку ваших дій для досягнення спільної мети.

                  За свободу, демократію! За незалежну Україну!

                               РАЗОМ -  І  ДО  ПЕРЕМОГИ!!!

 

 

  5 Грудня 2013 +Коментар | подобається