Останні події

«Барикадний» Новий рік!

 

Підтримати Євромайдан в столиці, об'єднатися за спільне європейське майбутнє, допомогти активістам  Євромайдану вирушила і Дніпропетровська обласна організація ПП «УДАР». Декілька тисяч українців прийшли святкувати 2014 - тий  на головній площі країни. В новорічну ніч люди, що підтримують безстрокову акцію протесту на Євромайдані,  зустрічали Новий Рік під акомпанемент та відеопривітання народу України.

«Дніпропетровська обласна організація ПП «УДАР» приїхала задля підтримки Євромайдану. Наші активісти не залишають головну площу країни не на секунду. Я пишаюсь всією Україною та кожним українцем. Ми разом боремося за майбутнє нашої країни, наших родин та дітей. У кожного в серці сподівання на краще, на те, що наступний рік буде роком просування України, роком, коли наша Батьківщина почне змінюватися і змінюватися на краще!» - сказала Олена Васильченко, голова Дніпропетровської обласної організації ПП «УДАР».

«Дніпродзержинська міська організація «УДАРу» знаходиться на Майдані вже стільки днів, що я не перерахую. Ми не відступимося! У 2014 - му, я впевнена, Україні вдасться «побудувати нову команду», команду, що вимагають люди. Я вірю в те, що Україна візьме правильний шлях - шлях до Європи. Тому ми тут, тому ми не здамося! Це наша країна, це наша Батьківщина, вона повинна квітнути!» - сказала Олена Демішева, голова Дніпродзержинської міської організації ПП «УДАР».

Євромайдан готувався до Нового року ретельно та з натхненням, кажуть активісти «УДАРу». Тут спеціально приготували святкову їжу, а це традиційне олів'є, м'ясні страви, найсмачніша картопля, тощо. Прибирали на головній площі України зрання. За п'ять хвилин до Нового року Майдан заспівав «Ще не вмерла Україна...», що може отримати рекорд за наймасштабніше виконання гімну.

«Я бажаю українцям витримки, мудрості  та терпіння! Опір народу України підтримує цілий світ! Ми відстоюємо людську гідність, бмося за правду та справедливість. 2014 - тий, я впевнений,  повинен стати вирішальним роком. Я знаю, що ми знайдемо для України кращу долю, адже український народ гідний цього! З Новим роком!» - сказав Дмитро Кібзун, координатор Молодіжного Крила ПП «УДАР» в Дніпропетровській області.

На головну сцену Євромайдану піднялися опозиційні лідери, серед них лідер ПП «УДАР» - Віталій Кличко. Він також висловив впевненість, що у Новому 2014 році Україна зможе змінити владу і провести реформи.

«Минув 2013 рік. Він був непростий. Але наступний 2014-й буде також непростий і важливий. Ми, українці, боремося за своє майбутнє, за майбутнє своєї країни. І ми переможемо. У 2014 році ми зможемо змінити владу і провести реформи в країні. Але для цього потрібно боротися!», - наголосив Віталій Кличко.

По закінченню виступів європейських політиків, опозиційних лідерів, артистів, активістів та представників церкви в небі спалахнув салют. Українці танцювали під музику, підспівуючи музикантам. На сцені по черзі співали ТНМК, СКАЙ, Тартак та інші. Було видно все більше іноземців, які приїхали святкувати Новий рік в Україні. Підтримати Євромайдан з - за кордону приїхав і відомий гурт «Haddaway». Студентам, що цілу ніч працювали на Майдані Дідом Морозом та Снігуронькою, коменданти Євромайдану вручили премію!

 

 

 

 

  2 Січня 2014 +Коментар | подобається