Останні події

Події на Грушевського в Києві спровокувала влада!

 

«Режим влади не залишив протестувальникам вибору, оголосивши поза законом практично всі цивілізовані форми протесту. Саме влада спровокувала народ на далеко не мирні дії, своїм двох місячним ігноруванням українців, не виконанням вимог Майдану та небажанням йти на компроміс. Зовсім не ті молоді хлопці, що вийшли на вулицю захищати свої права є правопорушниками і організаторами заворушень, а ті депутати, що провели закони з брутальним недотриманням парламентських процедур.  Особливе обурення викликають варварство і садизм «Беркуту», що застосував смертоносну за мінусової погоди водометну зброю. Це заборонено усіма можливими міжнародними конвенціями та прирівнюється до тортур. Охоронці режиму не цуралися стріляти по журналістах та випадкових очевидців подій.

Я вкотре звертаюсь до очільників силових структур, не можна так, ви воюєте не з тими. Де народ, там і правда! Підтримайте українців, своїх громадян, котрих Ви повинні захищати. Перестаньте виконувати брудні накази, станьте на бік  власного народу! Ви також бажаєте жити в нормальній державі і явно не в Північній Кореї та Білорусії. Ці люди, проти яких ви застосовуєте газ, дубинки, гранати та катування водою в мороз, виборюють майбутнє для України, для кожного українця, включаючи вас та ваші родини!

Я звертаюся до всіх громадян та патріотів України. Ми повинні захистити свою Батьківщину, свою Богом дану землю. Не можна залишатися осторонь, коли саме зараз вирішується доля країни, доля кожного з нас, наших дітей, внуків та правнуків. Якщо сьогодні ми схибимо, завтра опинимося в іншій країні, бо України, як такої, вже більше не буде", сказала Олена Васильченко - голова Дніпропетровської обласної організації ПП "УДАР" 

 

 

 

 

  20 Січня 2014 +Коментар | подобається