Останні події

О, спорт, ти світ!

Багатотематичний конкурс для юних композиторів «Вдохновенный дуэт Приднепровья»  уже далеко не в перше проходить в стінах Дніпропетровської консерваторії. На цей раз на тему «О, спорт, ти світ! » молоді музиканти представили свої роботи зі всього регіону. Комісія, в яку також увійшли представники політичної партії «Удар», оцінювали музичні твори за 10 - ти бальною системою, важливим було відповідність композиції заданої тематиці та розкриття теми в музичній формі.

 

Наймолодшому композитору - Генриху  Гиду, який взяв участь у музичних змаганнях, нещодавно виповнилося 10 років. Конкурсанти, здавалось,  задіяли всі існуючи інструменти, вокальні дані та витримали тематику  конкурсу повністю.

Назви творів живе тому підтвердження.

«Пробежка с вертушкой» (для флейты и фортепиано) - автор музики Генрих Гида. «Попурри на мелодии о спорте» (для  фортепиано и дуэта) - автор музики Олена Ломакина. «Вездесущий футболист» (для баяна) - автор и исполнитель Виктор Тетерин і багато інших.

 

 За попередніми даними, в цьому відбірковому   турі було зареєстровано 20 нових

творів, 13 поетів та 11 композиторів. Наступний тур «Вдохновенного дуэта Приднепровья», за підтримки Дніпропетровської міської організації політичної партії «Удар» відбудеться у лютому 2012.

 

 

 

 

 

  4 Січня 2012 +Коментар | подобається
1    Користувачів схвалюють це
Прокоф'єв
ПР, вероятно, довольна основными направлениями деятельности городской организации?
15 Лютого 2012
Пономар
схвалює це
15 Лютого 2012