Останні події

Відбувся ХХI з`їзд партії

 Для участі у з'їзді зареєструвалося 537 делегатів з усіх регіонів України, включаючи і Дніпропетровськ. Делегати з'їзду підтримали кандидатуру лідера партії "Справедливість" Петра Порошенка на виборах президента 25 травня.

"Ситуація вимагає консолідації та об'єднання зусиль заради єдності країни. Майбутній президент України повинен мати максимально можливий в нинішніх умовах рівень підтримки людей. Цього можна досягти, тільки якщо не розтягувати голоси між демократичними кандидатами", - зазначив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що єдина можливість забезпечити єдність і високий рівень легітимності - це висунення єдиного кандидата від демократичних сил.
"Я завжди говорив: це повинен бути кандидат, який отримає найбільшу підтримку громадян, найвищі шанси на перемогу. Сьогодні таким кандидатом є Петро Порошенко. Ми стояли і боролися поруч на Майдані - і ми будемо пліч-о-пліч працювати і над перетворенням України, - відзначив лідер "УДАРу". - Переконаний - якби інші демократичні сили підтримали єдиного кандидата, ми б отримали загальну перемогу вже в першому турі. Це не тільки було б демонстрацією нашої єдності, але й дозволило б зберегти значні кошти для бюджету України", - наголосив Кличко.

Політик відзначив, що готовий взяти на себе відповідальність за перетворення в країні, і тому прийняв рішення балотуватися в мери Києва. "Я зроблю Київ справді європейською столицею, а разом ми зробимо Україну європейською державою", - наголосив Віталій Кличко.

Він також відзначив, що потрібно зробити все, щоб і президентські, і київські вибори пройшли чесно.

 

 

  31 Березеня 2014 +Коментар | подобається