Останні події

Віталій Кличко у Дніпропетровську

 

Ті події, які відбуваються на Сході України - інспіровані і роздмухуються, щоб розколоти державу. Тому демократичні сили повинні об'єднатися навколо єдиного кандидата в Президенти, який має найбільшу підтримку громадян, щоб Україна отримала главу держави вже у першому турі виборів. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко у Дніпропетровську під час зустрічі з мешканцями міста.

«Те, що зараз відбувається в східних областях країни - політичні технології, спрямовані на розкол держави.  В 2004 році ми діяли спільно та не дали Януковичу стати Президентом, - сказав Кличко. - Сьогодні демократичні сили повинні об'єднатися  навколо єдиного кандидата в Президенти, який має найбільшу підтримку громадян. Щоб Україна отримала Президента вже в першому турі і щоб ситуація в країні якнайшвидше стабілізувалася», - наголосив лідер "УДАРу".

 

За словами Кличка,  треба підтримати кандидата, який втілюватиме європейський курс України. Тому лідер "УДАРу" закликав мешканців Дніпропетровська підтримати Петра Порошенка.

 Зустрітися із політиками прийшли близько 3 тисяч городян

 

 

  18 Травня 2014 +Коментар | подобається