Останні події

«УДАР» здає кров

 

"УДАРівці" разом з городянами прийшли до лікарні ім. Мечникова, щоби віддати хоч краплю крові для поранених бійців на сході України. До медичного закладу потрапило 14 хлопців, всі з вогнепальними пораненнями, а це в голову, в живіт та у груди. Деяким зробили близько п'яти операцій. Були і такі, що поступили з сепсисом, тобто із зараженням крові. Наразі трьох вже виписали.

""УДАР" не мог остаться в стороне от этой акции. Я восхищен деятельностью руководства больницы Мечникова, потому что эта акция имеет целый ряд преимуществ, которые сейчас не просто объединяют Днепропетровск, а объединяют всю страну. В один день собрали большее количество доноров, чем это необходимо. Я рад, что сегодня здесь столько представителей прессы, что весь мир может увидеть на чей стороне Днепропетровск, на чей стороне наши люди и сколько у нас неравнодушных людей» - сказав Сергій Пасхалов, в.о. голови міського осередку ПП "УДАР".

Городяни почали займати чергу для здачі крові ще у шостій ранку. Лікарі кажуть, не розраховували на таку кількість донорів, проте обіцяли впоратися. Бажаючи приїхали із інших регіонів та районних центрів Дніпропетровської області. Активісти "УДАРу" також не пасли задніх.

""УДАРовцев» тут больше сорока человек. Мы заняли сразу несколько очередей. Наши активисты уже доноры со стажем, имеют подобный опыт. Я рада, что патриотизм, сострадание, милосердие у украинцев зашкаливает. С шести утра люди занимают очередь, чтобы сдать кровь. Очень важно сегодня делать все возможное, чтобы те бойцы, которые нуждаются в крови, смогли ее получить." - сказала Олена Васильченко, голова Дніпропетровської обласної організації ПП "УДАР".

Вся здана кров підлягатиме ретельній перевірці, пояснюють лікарі. Лише найздоровіша буде законсервована та потрапить до банку крові. Без черги до самого пункту здачі, що облаштували на другому поверсі хірургічного корпусу лікарні, пропустили лише бійців батальйону "Дніпро". Люди кажуть, вдячності та поваги до захисників не має межі. Хлопців зустрічали оплесками та заспівали гімн України.

 

 

 

 

 

  30 Травня 2014 +Коментар | подобається