Останні події

У Дніпропетровську “запалили” найбільший герб України.

 

 

За підтримки Жовтневої районної організації ПП "УДАР" найбільший в Україні герб із смолоскипів засвітився на готелі Парус. Організатори акції звернулися за допомогою до керівника районного осередку - Руслана Колєснікова.

 

"Ко мне, как к главе Жовтневой организации «УДАРа», обратилась молодежная организация «Легион добра», чтобы мы помогли им в организации и проведении этой акции. Я сначала не понимал, как мы это реализуем, но потом увидел горящие глаза молодежи и понял, что мы просто обязаны это сделать. Акция посвящена тем, кто погиб на Майдане и тем, кто сейчас защищает Украину. " - сказав Руслан Колєсніков.

 

Декілька місяців тому дніпропетровські ультрас намалювали жовто-блакитний герб на готелі "Парус" висотою у п'ятнадцять поверхів, вісімдесят волонтерів підсвітили його спочатку ліхтариками, а потім смолоскипами. За видовищем на землі спостерігали близько чотирьох тисяч людей, вони співали гімн України та вигукували патріотичні гасла. Дніпропетровці із національними прапорами пройшли ходою набережною. Кажуть - такого святкування Дня Конституції ще не було. Цю акцію присвятили пам"яті всіх загиблих на Сході України та під час подій на Майдані. Активістів, що допомагали у здійсненні підсвічування гербу, організатори знаходили через соціальні мережі. Найвищою точкою став 23 поверх готелю "Парус", найнижчою - 8.

 

«Идея ко мне пришла в связи с тем, что мне не нравятся те события, которые сейчас происходят в нашей стране и я хочу, чтобы это все закончилось. Я хочу, чтобы все почтили память тех погибших людей, которые умерли в связи с этими событиями, чтобы закончились эти смерти. Я хочу, чтобы все почтили память погибших, а их близкие знали, что они всегда останутся в нашем сердце.» - сказала Анастасія Підкуйченко, організатор акції.

В "УДАРі" кажуть, завжди намагаються підтримувати молодь Дніпропетровська, особливо це стосується спорту чи благодійних заходів. Наразі у Жовтневій районній організації "УДАРу", розповідає її голова - Руслан Колєсніков, збирають допомогу для українських військових, що зараз перебувають у зоні АТО.

"Ми збираємо гроші, купуємо бронежилети для наших військових, намагаємося допомогти людям, що покинули свої домівки у Донецькій та Луганській областях. Наразі до нас звертаються Дніпропетровці, що можуть надати житло переселенцям. Останніх ми розселяємо по можливості. "- сказав Руслан Колєсніков.  

 

 

  1 Липня 2014 +Коментар | подобається