Останні події

Відбулася обласна конференція «УДАРу»

 Як зазначила у своїй  доповіді керівник обласної парторганізації «УДАРу» - Олена Васильченко, за два останні роки зроблено чимало - число членів партії збільшилася на 800 осіб і нині становить майже 2200, зареєстровано понад сто нових первинних організації. Партія брала активну участь у нещодавніх подіях на Євромайдані - щодня від 15 до 40 дніпропетровських «ударівці» були на акціях протесту в Києві, в Дніпропетровську на мітинги на підтримку Майдану збиралося до 7 тисяч осіб. І люди повірили новій політичній силі - на парламентських виборах 2012 року і на наступних місцевих виборах «УДАР» займав  друге місце, що є безсумнівним успіхом для молодої партії, якій всього лише 4 роки. Сьогодні дніпропетровський «УДАР» зайнятий обороною України - партія підтримує армію і допомагає пораненим в зоні військових дій, активісти «УДАРУ» несуть службу на блокпостах. Партія провела ряд масових екологічних, спортивних, соціальних та молодіжних акцій, її представники зайняли важливі державні посади в районних держадміністраціях.

Делегати конференції одноголосно, під шквал оплесків, обрали Олену Васильченко керівником обласної парторганізації «УДАРУ», також було обрано інші керівні органи партії в Дніпропетровській області.

- Хоча наша партія дуже молода, ми вже стали однією з провідних політичних сил Дніпропетровщини. Ми приймаємо у свої лави лише чесних, порядних людей. Наша мета - привести у владу в Україні саме таких, порядних і компетентних фахівців, тоді ми зможемо змінити наше життя на краще. Попереду - дострокові парламентські вибори і я сподіваюся, що в списках «УДАРу» буде чимало і представників Дніпропетровщини - нам є ким пишатися і кого делегувати до Верховної Ради України, - сказала після конференції лідер обласного «УДАРу» Олена Васильченко.

 

 

  12 Липня 2014 +Коментар | подобається