Останні події

В “УДАРі” допомагають пораненим.

 

Жовтнева районна організація ПП "УДАР" приймає активну участь у допомозі пораненим військовим. Голова осередку - Руслан Колєсніков разом із іншими активістами організували для бійців, що перебувають в зоні АТО, збір необхідних речей. Закупили одяг, білизну та засоби особистої гігієни.

 

"Ми заздалегідь зв'язуємося із керівництвом міських лікарень, аби дізнатися, яка допомога потрібна пораненим конкретно в кожному із закладів. Робимо список необхідного, закупляємо та потім передаємо з рук в руки медикам та військовим." - ділиться заступник голови Жовтневої районної організаціїї ПП "Удар" Антон Андрієнко.

 

Лише за останню добу медики військового шпиталю прооперували десятеро солдат із тяжкими кульовими пораненнями, ураженням шкіри, тканин і кісток. Деяким потрібна була ампутація. Вікова категорія поранених сягає - від 18 до 40 років. Брак медикаментів та звичайних побутових речей - проблема поширена.

 

"Для мене немає різниці Донецьк це або Львів. Вся наша країна наразі знаходиться у великій небезпеці. Ми повинні розуміти, що це вже не антитерористична операція, а справжня війна, на якій полягають наші українські хлопці. Потрібно розуміти, що якщо ти не в змозі йти воювати зі зброєю, то повинен допомагати військовим на місцях. Зараз настав той час, коли українці повинні поєднатися перед обличчям зовнішнього ворога, бо ж подолати його зможемо тільки разом." - зазначив Руслан Колєсніков, голова Жовтневої районної організації ПП "Удар".

 

 

 

  14 Липня 2014 +Коментар | подобається