Останні події

“Ударівці” допомогли пораненим із зони АТО

Цього разу активісти навідалися до постраждалих, які перебувають у реанімаційному відділені обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Голова осередку - Руслан Колєсніков разом із солдатами батальйону "Шахтарськ" та дівчатами-волонтерами зібрали для них необхідну допомогу: закупили одяг, білизну, серветки, бритви, пральні порошки та інші побутові речі. Цього разу до них приєднались ще і активісти ГО "Центр захисту життя і сімейних цінностей".

"Коли дивишся на цих поранених хлопців - серце розривається на шматки. Я, як ніхто інший, знаю як це важко. Кількість жертв могла би бути набагато менша, якщо би військовим вистачало необхідної амуніції. Зараз, як ніколи, їм потрібна наша допомога. Немає зворотнього шляху, як і доброї феї, яка прийде і поверне всіх загиблих. Зараз ми маємо йти вперед та зробити все для того, щоб не було нових жертв." - ділиться емоціями Руслан Колєсніков, голова Жовтневої районної організації ПП "Удар".

За останній місяць через реанімацію обласної лікарні ім. Мечникова пройшло більше восьмидесяти постраждалих. До закладу зазвичай потрапляють солдати із вкрай тяжкими пораненнями - травмами голови, вогнепалами, переламами кісток. Багато хто з них у зоні АТО потрапив під обстріл системи "ГРАД". Наразі у реанімації перебуває декілька поранених.

"Ці хлопці віддають власні життя у першу чергу за наше з Вами майбутнє, за майбутнє наших дітей. Ми маємо намір допомагати їм стільки, наскільки вистачить сили. Дуже приємно усвідомлювати, що ми непоодинокі у своєму бажанні. Завжди є ті, хто звертається із запитанням про допомогу. Ми завжди радісно їх приймаємо. Потрібно розуміти, що тільки спільними силами всіх українців, ми зможемо подолати ворога. Дякую Всім небайдужим!" - зазначив заступник голови Жовтневої районної організації ПП "Удар" Антон Андрієнко.

Кожен бажаючий може приєднатися до ініціативної групи "УДАРу" задля надання будь-якої гуманітарної допомоги пораненим військовослужбовцям. 
Контактна адреса: вул. Гоголя,10, каб. 8 
Телефон: 0987776145 Руслан 

  16 Липня 2014 +Коментар | подобається