Останні події

Відкрито ще один районний офіс «УДАРу».

У Кривому Розі урочисто відкрили черговий офис партії. Він розташувався за адресою: вул Маршака, 9/40 у Тернівському районі. На захід запросили членів "УДАРу", місцевих активістів та керівнитво Криворізької міської організації політичної партії «УДАР". Василь Дзюба - керівник району, подякував усім «тернівським ударівцям» за сприяння та допомогу в організації відкриття районного офісу, після чого ознайомив присутніх з основними цілями і поставленими завданнями. 

Керівник виконкому Криворізького осередку партії - Віталій Щербина, поінформував «тернівських ударівців» про майбутню передвиборчу діяльність політичної сили Віталія кличка, про їхню безпосередню участь в житті Тернівського району, про співпрацю з місцевими районними організаціями, профспілками та іншими демократичними партіями. 

Ірина Іванова, як прес-секретар Криворізької міської організації політичної партії «УДАР", ознайомила районників із існуючими партійними сайтами - Кривого Рогу, Дніпропетровської обласної організаціїі "УДАРу" та офіційним сайтом партії в Києві. Так же прес-секретар поінформувала «тернівських ударівців» про плановані партійні проекти, а саме - здача крові для постраждалих з територій АТО. 
Керівник ревізійної комісії Криворізької міської організації "УДАРу" - Наталія Гуртова , нагадала присутнім «ударівцівцям» про необхідність обрання активу районної партії, створення штабу, слідування статуту організації та партійній дисципліні. 
Також на відкритті Тернівського «УДАРу» виступив і керівник Молодіжного крила Криворізької міської організації "УДАРу" - Сергій Шалаєв , з метою інформування про майбутні молодіжні спортивні змагання серед партійців.
Керівник партійного проекту «Юридична допомога» - Олександр Макаренко, проконсультував партійців стосовно юридичних питань, що їх цікавили. 

  26 Липня 2014 +Коментар | подобається