Останні події

"УДАР" збирає “Добру Пошту”

Дніпропетровське Молодіжне крило ПП "УДАР" разом з активістами ГО "Легіон Добра" провели на Фестивальму причалі патріотичну акцію "Добра Пошта". Мета заходу - підтримка солдатів та офіцерів батальйонів "Шахтарськ" і "АЗОВ". Цього разу підтримати військових вирішили не матеріально, а морально - збирали листівки з теплими словами, дитячі малюнки, невеличкі рукодільні обереги. 
" Коли останній раз із активістами з "Легіону Добра" навідувався до хлопців з батальйону "АЗОВ", які зараз у зоні АТО, передав їм дитячі листівки з малюнками. У хлопців на очах виступали сльози, коли їх побачили! Їм зараз, як ніколи, потрібна наша з вами підтримка. Не тільки матеріальна, а і моральна. Їм потрібно знати, що про них не забувають, вірять у них та чекають вдома живими та здоровими" - ділиться Руслан Колєсніков, голова Дніпропетровського молодіжного крила ПП "УДАР".
Під час заходу перехожі мали змогу залишити теплі слова не тільки на папері, а і на броньованому корпусі військового БРДМу. Машину активістам для акції надало керівництво батальйону "Шахтарськ"
Перехожі почали оточувати БРДМ майже у перші хвилини. Озброївшись фарбою діти та підлітки залишали на броньованому корпусі відбитки власних долонь. Писали короткі патріотичні фрази: "Слава Україні!", "Україна найкраща!", "Ми Вас чекаємо, повертайтеся живими!". 
"Я вважаю, що ці написи мають стати найсильнішими оберегами для солдатів та привести їх до перемоги!" - зазначив Антон Андрієнко, заступник голови Жовтневого райнного осередку ПП "УДАР".
Ідею "Доброї Пошти" в Дніпропетровську Молодіжне крило ПП "УДАР" та Жовтнева района організація політичної сили Віталія Кличка разом з активістами ГО "Легіон Добра" розвиватимуть і надалі. Кожен бажаючий може приєднатися до ініціативної групи "УДАРу" задля надання будь-якої гуманітарної допомоги військовослужбовцям.
Контактна адреса: вул. Гоголя,10, каб. 8
Телефон: 0987776145 Руслан 

  3 Серпня 2014 +Коментар | подобається