Останні події

«УДАР» підтримує Криворізький батальйон

 

 

Керівництвом Криворізької міської організації політичної партії  "УДАР"  було прийнято рішення підтримати формування Криворізького батальйону для участі в АТО на сході України, який почав існувати з червня поточного року. Для цього в партійному осередку вже наприкінці червня  створили  ініціативну групу із активістів та членів партії для гуманітарної допомоги Криворізькому батальйону. Спільно з військовими був сформованих список із 23 основних пунктів матеріально технічних засобів, необхідних для автономної життєдіяльності підрозділу.

Отже, вже з серпня заступнику керівника Криворізького батальйону -  Володимиру Терентьєву  «УДАРівцями» були передані необхідні матеріально - техічні засоби на загальну суму більш ніж 19000 гривень: рюкзаки експедиційні, бензиновий генератор, бензопили, тактичні ліхтарі, штик-лопати, теслярські сакири, ножівки по дереву, молотки, посатіжи, цвяхи, шнурова мотузка.

«Наше місто не може лишатися осторонь подій, що склалися на сході України, ми будемо продовжувати всебічну підтримку Криворізького батальйону задля спокою та миру в нашій країні і в наших домівках» - зазначив Олександр Татаренко, голова Криворізької міської організації ПП "УДАР" в розмові з керівництвом місцевого батальйону.

 

 

 

  9 Серпня 2014 +Коментар | подобається