Останні події

Гордість Криворізького "УДАРу"

Станіслав Корній , не зважаючи на свій поважний вік, був призваний за особистим бажанням до Дніпропетровського обласного військкомату та вже 10 травня назначений на посаду командира I-го відділення I-го взводу 20-го батальйону територіальної оборони при Міністерстві оборони, що складається виключно з добровольців. Діяльність Станіслава, як і кожного солдата, розпочалася із курсу навчання: військово-політична, вогнева, фізична, тактична та інші підготовки. Особливою увагою Станіслав відмітив діяльність капелана отця Димитрія, який морально й психологічно підтримував та приділяв необхідну увагу кожному військовому. Щовечора із солдатами-добровольцями отець Димитрій вів патріотичні та християнські дискусії.

У червні Станіслав Корній був госпіталізований на 24 дні у Дніпропетровську військову обласну лікарню із загостренням тяжких хронічних захворювань, а вже 1 серпня криворізький прапорщик брав участь у визволенні м. Красногорівка. У визвольній операції також брали участь й 93-я моторизована бригада та 51-а бригада. Протягом чотирьох днів із гранатометів сепаратистами вівся обстріл блокпосту українських військових. Також українськими солдатами за 150 метрів до блокпосту був затриманий та знешкоджений автомобіль із 250 кг амоніта, що підіслали терористи та намагалися підірвати із дистанційного пульту. До складу банд сепаратистів входили не тільки представники слов'янських народів, але й серби, чеченці, інгуші, які були прекрасно екіпіровані та забезпечені найсучаснішою зброєю: новою модифікацією автоматів Калашникова та зенітних установок. 

Проте, найстрашнішу та гнітючу картину солдати побачили після взяття контролю над містом Красногорівка, розповідає Станіслав. Там військові зіткнулися із наляканими місцевими мешканцями, що ховалися у підвалах та бомбосховищах. Люди кілька діб голодували. В місті не залишилося ані сліду від представників місцевої влади або правоохоронців. Однак, приємним перетворенням стала зміна свідомості городян, коли українські військові - вихідці з різних регіонів України, віддавали їм свої пайки та годували супом. Люди розповідали, були налякані місцевими російськими ЗМІ, що казали про «бандерівців» та «укрів». Нібито саме вони безжально вбивали та катували донеччан та луганчан.

Вітаємо "УДАРівця" - Станіслава Корнія із успішним виконанням військової служби та висловлюємо величезну подяку за захист суверенітету України та за велику любов до Батьківщини. 

  21 Серпня 2014 +Коментар | подобається