Останні події

В Криворізькому "УДАРі" продовжують допомогати переселенцям.

Члени ініціативної групи створюють комфортні умови переселенцям і надають їм як фінансову, моральну, так і юридичну допомогу. 

Цього літа в будинку, куди були розселені пересленці з Донецької та Луганської областей, почався ремонт. Були закуплені необхідні матеріали, загальними силами активісти разом з жителями підготували грунт. Також "УДАРівці" передали біженцям електричний бойлер для підігріву води. 

Так само ініціативна група подбала і про найменших гостей Кривого Рогу, які без зайвих проблем і складнощів з реєстрацією особистих справ були зараховані в районну школу №26. Школярам закупили рюкзаки та всі необхідні канцелярські приладдя для навчання. Найменші були влаштовані в дитячий сад №79 з естетичним ухилом. 

Нагадаємо, цього літа дітей сімей-переселенців вдалося відправити на оздоровлення до дитячого табору «Современник» в м.Скадовськ. Також малечі організовали різноманітні екскурсії і захоплюючі заходи: поїздка в ботанічний сад, знайомство з історичним музеєм і квітковим годинником, численні виїзди в парки; відвідування кінотеатру 3D. 

  3 Вересня 2014 +Коментар | подобається