Останні події

24-ий рік поспіль 7 грудня українці відзначають День місцевого самоврядування

У далекому 1990му Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування". А у 2000 році (25 листопада) Президент України підписав Указ «Про День місцевого самоврядування».

Необхідність цього свята в Указі аргументується так: “...враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності...”. Однак будемо чесними — ніколи в нашій країні влада на місцях не виконувала всі функції, які повинна була би. Адже без фінансування розвивати місто, село, район досить складно.

Однак після Революції Гідності про місцеве самоврядування заговорили досить впевнено і в правильному, як на мене, напрямку. Нинішня влада, йдучи на вибори, пообіцяла: одним із перших головних завдань після виборів для неї буде децентралізація, в тому числі й бюджету. Тож уже в 2015му “самоврядники” матимуть змогу самостійно вирішувати болючі проблеми своєї громади!

Тому усіх представників місцевого самоврядування саме зараз — 7 грудння 2014 року — я вітаю з професійним святом із особливим оптимізмом!!! Бажаю Вам справжньої влади на місцях, підкріпленої фінансами, підтримки громади та, нарешті, все ж таки самостійності!!!

Хочеться звернутися і до громади Дніпропетровська та інших міст і сіл нашого регіону, нагадати Вам, що Ви сьогодні — теж винуватці свята! Адже саме кожен із Вас обирає владу на місцях, і кожен із Вас своєю активною громадянською позицією може допомогти місцевим депутатам якомога швидше та ефективніше вирішити спільні для людей та влади наболілі питання!!!

Зі святом Вас, шановні!!!

З повагою,

Голова Дніпропетровської обласної організації

Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"

Руслан Колєсніков 

  7 Грудня 2014 +Коментар | подобається