Останні події

«УДАР» візьме активну участь в житті регіону

«В Україні пройшли дострокові парламентські вибори. Завдяки ним вдалося якісно оновити склад Верховної Ради. Народ зробив свій вибір, давши повноту влади і довіривши відповідальність за долю країни демократичним партіям. Політична партія «УДАР Віталія Кличка» залишається вірною своїй стратегічній меті: вивести Україну на провідне місце в сім'ї європейських держав», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колесніков під час сьогоднішньої прес-конференції в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ».

««УДАР Віталія Кличка» підтримає всі політичні сили, представлені в парламенті, які ставлять за мету європейський розвиток країни і поліпшення добробуту українського народу. Попереду нас чекають необхідні реформи, які покликані радикально змінити Україну, дати потужний поштовх для модернізації економічної і політичної системи», - сказав він.

За його словами, в нинішніх умовах перед активними учасниками цього процесу стоять колосальні виклики і завдання, в тому числі, і величезні можливості. Партія «УДАР Віталія Кличка» приймала, і буде брати найактивнішу участь у будівництві нової України.

29 листопада, відбувся ІІ Депутатський форум партії «УДАР Віталія Кличка». У ньому взяли участь понад 700 депутатів з усіх регіонів України, включаючи тих, які прибули із зони АТО. Яких об'єднує одна мета - розвиток і благополуччя України.

Лідер політичної партії Віталій Володимирович Кличко підкреслив відповідальність «УДАРу» за подальший розвиток України.

«Сьогодні ми очищаємо і розвиваємо Партію, ставимо перед собою нові завдання і визначаємо, як нам їх виконувати, куди і для чого ми рухаємося. Попереду нас чекають місцеві вибори. Хочу підкреслити: Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» братиме участь у них самостійно. Ми серйозно готуємося до виборів і проведемо їх на принципово новому рівні. «УДАР» братиме найактивнішу участь у суспільно-політичному житті регіону», - акцентував Руслан Колесніков.

«Крім того, наша політична сила висуватиме, по мірі можливості, своїх кандидатів на посади міських голів. Ми відкриті для співпраці, тому запрошуємо виборців для обговорення та вибору гідних кандидатур до місцевих рад. Ще одна з наших завдань - забезпечення діалогу з представниками різних об'єднань громадян. Підтримка громадянського суспільства - наш пріоритет. Ми будемо співпрацювати з тими, хто готовий підтримати і здатний забезпечити роботу з будівництва нових відносин між владою і жителями області», - зазначив представник партії«УДАР».

«Відкритість, прозорість і доступність - ось наше розуміння взаємодії з виборцями. Зараз ми працюємо над комплексом місцевої проблематики, актуальними проблемами регіону. «УДАР» обов'язково представить виборцям Дніпропетровщини нову сильну команду, а також запропонує власну програму розвитку регіону», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії« УДАР »Руслан Колесніков.

  9 Грудня 2014 +Коментар | подобається