Останні події

«Уся сіль життя – у любові!»

У атмосфері дружби, любові та взаєморозуміння намагаються жити щодня, кажуть постійні відвідувачі центру. А сьогодні до цього міксу добра додали ще й святковий настрій. Вони влаштували справжній двогодинний концерт на честь Дня Святого Миколая. Руслан Колєсніков та Антон Андрієнко, яких тут вже добре знають, зізнаються: від побаченого та почутого, від щирого спілкування з представниками старшого покоління отримали купу задоволення.

«Головна цінність - наші люди! Жителі Дніпропетровська, в тому числі й Ви, повинні знати, що їхні права на місцевому рівні перебувають під контролем. Місцева влада зобов'язана забезпечити увагою та турботу людей старшого покоління, з повагою ставитися до їхніх запитів. Адже саме Ви - покоління, яке в страшній війні відстояло незалежність країни, відновило все з руїн, створило потужну економіку і багатства держави. І саме ми – молодь, сьогодні повинні відстояти Ваше право на гідне життя! Нинішнє покоління в боргу перед вами, і ми хочемо виправити цю несправедливість, тому обов'язково докладемо всіх зусиль для цього!», - зазначив під час розмови голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Сьогодні партія «УДАР» не представлена ні в одному з місцевих рад Дніпропетровщини, зазначили Руслан Колєсніков та Антон Андрієнко. Тому, не маючи відповідних важелів, складно змусити чиновницьку машину працювати в інтересах народу. «Сподіваюся, на майбутніх виборах ми обов'язково будемо представлені у владі і змінимо тих, хто саботує інтереси простого народу. Ті чиновники, які бездушно ставляться до людей, повинні бути звільнені», - підкреслив голова Жовтневої районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Антон Андрієнко.

Відповідаючи на питання людей щодо ситуації, яка сьогодні склалася в Україні, Руслан Колєсніков зауважив, що соціальні категорії населення виявилися найменш захищеними. Це не справедливо, впевнені в обласному осередку партії «УДАР Віталія Кличка». Держава зобов'язана надати підтримку старшому поколінню, спрямувати зусилля на захист їхніх прав. Зараз багато говорять про децентралізацію і розширенні прав місцевих рад. За новими правилами, зароблені гроші будуть залишатися в бюджеті міста. Куди вони підуть? «Партія «УДАР Віталія Кличка», і я в тому числі, вважаємо за необхідне гарантувати виплату пенсій та допомог, пільг, заробітних плат із грошей, які належать громаді», - відповідає Руслан Колєсніков.

І після розмов про насущне, пан Олексій співає справжню українську серенаду. І ще раз нагадує: «Уся сіль життя – у любові!». І жити стане краще в Україні, коли це зрозуміють ті, хто керують районами, містами, регіонами, країною. Тому ідусь сподівається, що якнайшвидше до влади прийде молодь. Адже кому як не молоді любити. Не гроші, а ближніх, батьків, дітей та рідну землю!

  18 Грудня 2014 +Коментар | подобається