Останні події

Формування бюджетів має бути прозорим та публічним

У даний час обласна, міські та районні ради Дніпропетровщини ведуть підготовку до формування та затвердження бюджетів на 2015 рік. Мова йде про найважливіші фінансові документи, які забезпечать функціонування життєдіяльності найскладнішої соціально-економічної системи нашого регіону.

До бюджетів закладуть основні показники, які визначать ступінь забезпеченості виконання цілого комплексу програм. Саме від них залежить доля більше трьох мільйонів жителів області. Саме ці програми продемонструють рівень готовності міст та районів до майбутнього року, який буде надзвичайно складним. У таких умовах, на кожному з органів місцевого самоврядування лежить величезна відповідальність за прийняття цього документу, за його якісну і серйозну підготовку.

«Сьогодні вся держава, в тому числі і наш регіон, потребує оперативних ефективних рішень, збалансованого і продуманого антикризового управління. Бюджети на 2015 рік повинні максимально відповідати нинішнім викликам і дати максимально точну відповідь на три ключових питання: збереження миру і благополуччя в області, підтримка економіки і соціальний захист людей. Тому в нинішній час не можна допустити додаткових витрат на другорядні завдання, які можуть бути чи скорочені, чи перенесені на більш тривалий термін,» - зазначив голова Дніпропетровької обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  24 Грудня 2014 +Коментар | подобається