Останні події

Обговорення бюджетів - потреба сьогодення

Украй необхідно на Дніпропетровщині забезпечити широке публічне обговорення обласного, міських та районних бюджетів, в якому обов'язково повинна брати активну участь громадськість. У цьому впевнені в дніпропетровському «УДАРі». Сьогодні є реальна можливість радам різних рівнів продемонструвати готовність працювати в тісній комунікації з громадянським суспільством, надати можливість громадської експертизи важливих для суспільства фінансових документів.

Також «УДАР» публічно звертається до політичних партій, громадських організацій та активістів Дніпропетровщини з проханням взяти участь у процесі громадської експертизи і дати оцінку цим украй важливішим документам.

На жаль, вже є приклади того, що окремі положення в бюджетах деяких міст і районів Дніпропетровщини передбачають непрозоре, незрозуміле для жителів фінансування відверто лобістських програм деяких місцевих депутатів і чиновників. Це неприпустимо. Саме тому ми пропонуємо місцевим радам продемонструвати готовність до роботи в нових умовах спільно з громадянським сектором.

"Бюджет Дніпропетровська повинен бути зрозумілий і доступний кожному з жителів обласного центру. Вкрай важливо запустити цей процес, якщо ми говоримо про дійсну, а не декларативну відкритість влади. Публічна дискусія про формування бюджету, основних його показників стане критерієм готовності чиновників до спілкування з народом, взаємодії з суспільством. Це, по суті, один із перших іспитів для Дніпропетровської міськради на готовність працювати в нових умовах ", - заявив в.о. голови Дніпропетровської міської організації партії "УДАР" Дмитро Легеза.

  24 Грудня 2014 +Коментар | подобається