Останні події

Місцеві бюджети має контролювати громадськість

«Місцеві бюджети особливо актуальні напередодні складного 2015 року. Необхідно скоординувати зусилля депутатського корпусу та представників громадянського сектору Нікополя, залучити експертів і фахівців для обговорення головного кошторису нашого міста. Питання надзвичайно серйозне, і має контролюватися політичними партіями та громадянами», - вважає голова Нікопольської міської організації партії «УДАР» Наталія Нагнибіда.

Саме тому партія «УДАР» пропонує зробити процес підготовки до формування місцевих бюджетів регіону відкритим і прозорим, доступним і публічним. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії Руслан Колєсніков. Він опублікував відкрите звернення до місцевих рад, політичних партій та громадських організацій Дніпропетровщини.

«На жаль, вже є окремі приклади того, як окремі положення деяких бюджетів Дніпропетровщини передбачають не прозоре, не зрозуміле для людей фінансування відверто лобістських програм низки місцевих депутатів і чиновників. Це неприпустимо. Саме для цього ми пропонуємо місцевим радам продемонструвати готовність до роботи в нових умовах спільно з громадянським сектором», - йдеться у зверненні Руслана Колєсникова.

В «УДАРі» впевнені: подібна практика спільної роботи тільки зміцнить довіру до влади, наблизить її до європейських демократичних стандартів, а також реалізує пряме право територіальних громад на участь у житті міст і районів Дніпропетровщини.

  24 Грудня 2014 +Коментар | подобається