Останні події

Бюджет повинен формуватися прозоро

Голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков публічно звернувся до місцевих рад, політичних партій та громадських організацій Дніпропетровщини: «Обласна, міські та районні ради регіону ведуть підготовку до формування та затвердження бюджетів на 2015 рік. Це - найважливіші фінансові документи, які забезпечать функціонування життєдіяльності найскладнішої соціально-економічної системи Дніпропетровщини».

«УДАР» акцентує увагу на тому, що від бюджетів буде залежати ступінь забезпеченості виконання цілого комплексу програм, від яких в наступному, дуже не простому році залежить доля більше трьох мільйонів жителів області. Тому органи місцевого самоврядування зобов'язані пам'ятати: на них лежить величезна відповідальність за прийняття цього документу, за його якісну і серйозну підготовку.

Довгий час в Україні формувалася непрозора закрита система роботи влади, байдужа до проблем людей, до запитів суспільства. Не стала винятком і Дніпропетровщина, зазначає депутат Тернівської міської ради Олег Паршин. «Зараз саме від нас з Вами залежить, наскільки швидко суспільство візьме під контроль роботу чиновників і наскільки ефективно зможе їх контролювати. Є позитивний приклад того, як активісти змусили владу рахуватися з собою - це наш Павлоград, де був створений громадський виконком міськради. Поки подібні приклади - рідкість, але ми будемо продовжувати роботу в цьому напрямку», - сказав він.

«Бюджети на 2015 рік повинні максимально відповідати нинішнім викликам і відповідати на три ключових питання: збереження миру і благополуччя в області, підтримка економіки і соціальний захист людей. Для цього вкрай необхідно забезпечити широке, публічне обговорення обласного, міських та районних бюджетів із обов'язковим залученням громадськості », - підкреслює голова Дніпропетровської обласної організації партії« УДАР» Руслан Колесніков.

Олег Паршин підтримує заклик Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» до політичних партій, громадських організацій регіону взяти активну участь у процесі громадської експертизи і дати оцінку цим важливим документам.

  25 Грудня 2014 +Коментар | подобається