Останні події

«УДАР» контролюватиме процес прийняття бюджетів

Партія «УДАР» буде контролювати процес прийняття місцевих бюджетів Дніпропетровщини. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації Руслан Колєсніков на сьогоднішній прес-конференції, яка пройшла в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ».

«Вчора ми опублікували відкрите звернення до місцевих рад, політичних партій та громадських організацій Дніпропетровщини, в якому запропонували зробити прийняття бюджетів публічним і прозорим. Ми хочемо, щоб люди знали заздалегідь, що їх чекає. Громадськість повинна знати і розуміти, на що будуть витрачені кошти. Цей процес необхідно зробити доступним і гласним », - зазначив Руслан Колєсніков.

«Відповідальність за наше майбутнє лежить на нас самих, давайте брати найактивнішу участь у контролі над владою! Не можна допустити, щоб деякі чиновники лобіювали «свої» програми. «УДАР» буде уважно відстежувати і ретельно контролювати - як бюджети захищають інтереси людей», - підкреслив він.

 

 «Ми виступаємо за практичні кроки, спрямовані на децентралізацію і розширення прав місцевих рад, і підтримуємо розвиток громадянського сектора, який повинен стати потужним інструментом впливу на систему влади. Чиновники повинні запам'ятати, що часи кулуарних і закритих рішень пройшли. Їх повинен і буде контролювати народ», - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  25 Грудня 2014 +Коментар | подобається