Останні події

Кривий Ріг за прозоре формування бюджету

Голова Криворізької міської організації партії «УДАР» Олександр Татаренко впевнений: місцеві чиновники повинні піти на зустріч громадськості у питанні прозорості та публічності процесу підготовки до формування місцевих бюджетів Дніпропетровщини.

«Доступна, підконтрольна влада - одна з вимог українського суспільства. За останні кілька років роль різних об'єднань громадян була знівельована, штучно занижена. Майдан і його наслідки - прямі результати того, що влада перестала чути людей, рахуватися з їхньою думкою. Результати цього відомі і видні сьогодні всьому світу. Повинен бути забезпечений рівноправний і повноцінний діалог між владою та людьми», - підкреслив Олександр Татаренко.

Тому голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков опублікував відкрите звернення до місцевих рад, політичних партій та громадських організацій Дніпропетровщини. «Зараз Дніпропетровська обласна, міські та районні ради регіону ведуть підготовку до формування та затвердження бюджетів на 2015 рік. Мова йде про найважливіших фінансових документах, які забезпечать функціонування життєдіяльності найскладнішої соціально-економічної системи Дніпропетровщини», - йдеться у ньому. Тому «УДАР» звертається до політичних партій, громадських організацій нашого регіону із закликом взяти активну участь в процесі громадської експертизи і дати оцінку цим важливим для кожного з нас документам.

  26 Грудня 2014 +Коментар | подобається