Останні події

Кожне життя — безцінне!

Над непростим та надважливим питанням «Як врятувати життя нашим хлопцям на передовій?» сьогодні шукають відповідь тисячі волонтерів та небайдужих українців. 

Важливо все - харчування, обмундирування, підтримка, але найважливіше — зберегти життя та здоров'я наших захисників! Сьогодні армія існує здебільшого завдяки підтримці людей. У хід йде все, що може вберегти і запобігти пораненням і смерті. Тисячі українців вигадують нові способи - як допомогти бійцям. Не став винятком і Дніпропетровськ.

Наше ноу-хау - система для зовнішнього стеження із укриттів! Днями голова Дніпропетровської обласної партійної організації волонтер Руслан Колєсніков презентував новий винахід  одній із військових частин.

Камера кріпиться на «телескопічці» і виводить зображення на монітор, що дозволяє вести безпечне спостереження за противником. Дуже зручно - зображення збільшується, і видно багато деталей, які при простому візуальному вивченні не видно.

Якщо йде зустрічний вогонь - боєць ризикує камерою, а не своїм життям!

Ця не хитра система дозволила врятувати не одне життя. «На цьому не зупиняємося, робота по забезпеченню хлопців буде продовжена», - каже Руслан Колєсніков.

  26 Грудня 2014 +Коментар | подобається