Останні події

Свято кожній дитині!

Новорічні свята не повинні пройти повз жодну дитину! Тому дуже приємно бачити усміхнених дітлахів та їхніх батьків на різноманітних новорічних вогниках. Напередодні плеяди Новорічних та Різдвяних свят голова Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради Антон Жосуль запросив голову Дніпропетровської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” Руслана Колєснікова на зустріч із родинами, які потребують особливої уваги з боку держави та влади на місцях. 

Приємно бачити, як діти радіють солодким подарункам та спілкуванню один із одним. Вони із нетерпінням чекали, поки в кінотеатрі "Правда-Кіно" їх побавлять цікавим мультфільмом, каже  Руслан Колєсніков. “Вітати із Новорічними святами завжди особливо приємно! Адже і діти, і дорослі у ці святкові дні відчувають, що переходять певний рубікон, підбивають підсумки та будують плани на майбутнє. Тому я від щирого серця побажав кожному здоров'я, любові, уваги з боку рідних і близьких, і, звичайно ж, мирного неба над головою! А кожній родині - сімейного благополучча, нехай Ваш будинок буде затишним, комфортним - справжнім домашнім вогнищем любові і радості, взаємної поваги!”, - так привітав зі святами малечу та їхніх батьків голова Дніпропетровського обласного “УДАРу”.

Сьогодні Україна переживає складні часи. Тому влада зобов'язана підтримати людей, які особливо потребують захисту своїх прав. Це принципова позиція партії «УДАР», зазначив у розмові з родинами Руслан Колєсніков. «УДАРівці» добиватимуться, аби на місцевому рівні інтереси людей були захищені. “2015-й має стати роком реформ, змін і надій. Сподіваюся, що ми об'єднаємо наші зусилля для цього. Бажаю вам побільше приємних і дивних моментів у житті, вірних друзів, любові і відкритих сердець для чудес! Ще раз вітаю зі святами! Нехай вони будуть веселими і добрими!” - підсумував Руслан Колєсніков. 

  26 Грудня 2014 +Коментар | подобається