Останні події

Талісман від Кличка

Відтепер талісман дніпропетровського боксерського клубу “Флоїд” - перчатки з автографом чемпіона світу з боксу за версією WBC Віталія Кличка.

Молодим, але перспективним хлопцям подарунок передав голова Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР” Руслан Колєсніков. Бійці запросили його на Новорічний відкритий боксерський турнір, у якому взяли участь 60 найкращих представників цього виду спорту зі всієї Дніпропетровщини.

Руслан Колєсніков привітав боксерів із наступаючими святами і побажав, аби  показувати свої вміння їм доводилося лише на ринзі й ніколи - для самозахисту та захисту своїх рідних поза межами спортивних майданчиків. “Я і надалі буду підтримувати талановиту молодь. Тож завжди готовий прийти Вам на домомогу”, - зауважив голова Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР”.

Ще одні перчатки з автографом Віталія Кличка із особистої колекції Руслана Колєсникова виставили як лот на благодійному аукціоні. Торги та доброчинний концерт організувала координатор Молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» у Дніпропетровській області Яна Ставицька.

Взяти участь у концерті без вагань погодився один із учасників шоу "Україна має талант". Репера Андрія Чехменка із “УДАРвцями” познайомив Майдан. “Наші захисники оберігають нас зі зброєю в руках. І ця людина відстоює наші інтереси. Тільки в його руках замість автомата - мікрофон. Замість куль — слова!”, - зазначив Руслан Колєсніков, представляючи гостя концерту.

Близько 7 тисяч гривень зібрали “УДАРівці” на благодійному аукціоні. Ці гроші витратять на потреби наших защисників, які Новорічні свята зустрічатимуть в зоні АТО (зокрема, побратимам Руслана Колєснікова з батальйону "Торнадо"), та вихованців з особливими потребами Котовської школи-інтернату. У ньому навчаються і проживають 150 дітей, 60 з яких - діти-сироти.

  28 Грудня 2014 +Коментар | подобається