Останні події

«УДАР» відкриває регіональний волонтерський центр

«Партія «УДАР» підтримує українську армію, і ця допомога буде постійною. Сьогодні немає важливішого завдання, ніж забезпечити мир в Україні, завершити проведення АТО в частині східних областей країни і врегулювати цей конфлікт, нав'язаний нам ззовні», - заявив на прес-конференції волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

Руслан Колесніков підкреслив, що підтримка армії не повинна припинятися ні на хвилину, і дуже важливо забезпечити безперервність цього процесу. «Сьогодні ми відкриваємо новий волонтерський центр при Дніпропетровській обласній партійній організації. У ньому буде організовано збір та подальша передача в зону АТО благодійної допомоги», - заявив він.

За його словами, Дніпропетровщина стала прикладом для інших регіонів країни в питаннях консолідації зусиль волонтерського руху. «Завдяки вольовому рішенню керівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, а також допомоги сотень волонтерів та кількох тисяч добровольців, вдалося не допустити ескалації конфлікту і припинити розвиток сепаратистського руху. Сьогодні наша область стала надійним тилом для української армії», - сказав Руслан Колєсніков.

Він зазначив, що сотні членів партії «УДАР» взяли активну участь в процесі забезпечення бійців: «Активісти чергували на блок-постах, закуповували продовольчі товари, медикаментів, обмундирування, спорядження, організовували допомогу пораненим. Хочу подякувати кожному мешканцю області, який допоміг - завдяки вам армія стала справді народною».

Нагадаємо, що минулого тижня за підтримки волонтера та голови Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслана Колєсникова воякам передали перший технічний комплекс для зовнішнього стеження з укриттів, який дозволяє врятувати життя українським солдатам навіть у разі інтенсивного обстрілу противником.

Крім того, минулими вихідними на благодійному аукціоні представники волонтерського руху партії «УДАР» зібрали близько 7000 гривень. Частина цих коштів буде негайно використана для надання допомоги українській армії.

Примітка: волонтерський центр партії «УДАР Віталія Кличка» працює за адресою: м Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 15-а, відповідальна - Гришко Тетяна, к / т - 099-730-96-35.

  29 Грудня 2014 +Коментар | подобається