Останні події

Ми переходимо на новий етап регіональної політики

«Рік, що минає, став визначальним для України. Партія «УДАР» взяла активну участь у всіх найважливіших державних суспільно-політичних процесах і продовжить цю практику в 2015 році. Тепер ми переходимо на новий етап регіональної політики», - заявив на прес-конференції голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

«У 2014 році українці пережили безліч трагічних і знакових подій, які визначили розвиток держави. Це Майдан, агресія Росії, обрання Президента, проведення АТО, дострокові парламентські вибори. Наші партійці брали в них активну участь, борючись за незалежність, демократичну і розвинену України. За активної участі лідера партії Віталія Кличка наша держава отримала широку підтримку європейських лідерів і авторитетних міжнародних організацій», - підкреслив він. Представник партії зазначає, що на даному етапі Україна перебуває у важкому становищі, але перспективи є.

«Сьогодні було затверджено бюджет держави на 2015 рік. Складний, суперечливий бюджет. Завдяки депутатській групі партії «УДАР» у Верховній Раді з урядового проекту Державного бюджету на 2014 рік вдалося вилучити низку небезпечних для економіки України положень. Це - введення для фізичних осіб обов'язкового декларування доходів, витрат та майна, а також надання податковим органам права донараховувати 30-відсотковий податок із перевищення витрат над доходами після відповідної перевірки. Також за наполяганням «УДАРівців», Верховна Рада відмовилася від введення податку на комерційну нерухомість та поширення оподаткування на всю площу нерухомості. Не прошшла й урядова пропозиція про введення касових апаратів для платників єдиного податку, а також заборона внесення витрат, перерахованих платником єдиного податку, на валові витрати платників податку на прибуток. Такі нововведення означали б фактичну ліквідацію спрощеної системи оподаткування. Депутати з «УДАРу» домоглися відмови від так званих спецрахунків з ПДВ, які ускладнили і без того заплутану систему оподаткування. Якби уряд не поспішав, вдалося б заблокувати або зменшити можливість прийняття інших антисоціальних положень. Але це не означає, що ми зупинимося на досягнутому», - підкреслив Руслан Колєсніков.

У 2015 році «УДАР» буде тримати на жорсткому контролі діяльність Кабміну та органів місцевого самоврядування, права і повноваження яких будуть розширені. Децентралізація має стати ефективним інструментом по вирішенню практичних завдань, які накопичилися на місцевому рівні, адже майбутній рік стане роком активної регіональної політики. Завдання полягає в тому, щоб максимально врахувати запити суспільства і потреби людей. Для цього партія «УДАР» планує забезпечити підвищення ролі громадянського сектора на місцях, залучити до співпраці громадські організації та волонтерів, представити власний оновлений план дій на місцях, зазначають у партії.

«У 2015 році необхідно завершити процес кардинального оновлення влади на місцях і забезпечити роботу системи в нових умовах. Перетворення України в сучасну європейську демократичну державу починається на місцях», - підсумував голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

  29 Грудня 2014 +Коментар | подобається