Останні події

Необхідно змінити систему влади на місцях

«У 2015 році нас чекають важливі події: децентралізація та місцеві вибори. Партія «УДАР» візьме в них активну участь, заручившись підтримкою виборців міста. Ми маємо намір продемонструвати злагоджену роботу оновленої команду і представити чітку, зрозумілу для людей програму дій з вирішення проблематики Дніпропетровська. Партія обов'язково буде представлена у новому скликанні», - заявив на прес-конференції в.о. голови Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

«Сьогодні ми бачимо, що до персонального складу міської ради є претензії у переважної більшості виборців. Попросту кажучи, робота депутатів не виправдовує очікування дніпропетровців. Частина рішень приймається без публічного обговорення, багато депутатів «відірвалися» від людей, уникають особистого контакту. А найголовніше - люди не бачать реальних практичних кроків щодо поліпшення ситуації. У суспільстві спостерігається системна криза довіри до цього органу місцевого самоврядування. Це може призвести до негативних наслідків», - говорить він.

Найкраща люстрація - це вибори, на яких люди дають оцінку діяльності майбутніх кандидатів. У 2015 році більшість із нинішніх прізвищ у складі міськради ми вже не побачимо, вважає представник партії. «Так звані« слуги народу »настільки занурилися у вирішення особистих проблем, що, по суті, перетворили міську раду в закритий елітарний клуб за інтересами. Цю практику необхідно припиняти, адже депутат повинен жити проблемами свого округа та міста, вибудувати ефективну систему комунікації з виборцями, сприятиме оперативному вирішенню проблем. На жаль, дійсність далека від цього, і тому «УДАР» виступає за дійсно відкриту, доступну та дієву роботу міської ради», - зазначив Дмитро Легеза.

«Дніпропетровськ може стати модератором майбутнього політичного процесу з реформування рад та переформатування їхнього складу. Нещодавно подібні ініціативи були озвучені на рівні обласної державної адміністрації. Сподіваємося, що процес буде завершений і відбудеться кардинальне оновлення системи влади на місцях», - заявив в.о. голови Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

  29 Грудня 2014 +Коментар | подобається