Останні події

Дніпропетровська міськрада потребує аудиту

Питання, яке підняла громадськість, з приводу фантастичної суми для фінансування Дніпропетровською міськрадою волонтерського руху, продемонструвало справжній стан справ у наших чиновників. Це - один із небагатьох випадків, який привернув увагу завдяки скандалу. Так прокоментував ситуацію навколо міської ради та волонтерського руху голова Дніпропетровської міської організації партії "УДАР" Дмитро Легеза.

"А скільки фактів ми ще не знаємо? Робота Дніпропетровської міської ради, включаючи діяльність наших депутатів, давно потребує громадського аудиту. Партія "УДАР" нещодавно запропонувала зробити публічним процес обговорення місцевих бюджетів перед їхнім прийняттям. Це необхідно для того, щоб заблокувати прийняття подібних програм і фінансування непрозорих схем", - сказав він.

На думку Дмитра Легези, тільки завдяки активній позиції городян, які висловили своє обурення в соцмережах, вдалося привернути увагу до цього питання. «Зверніть увагу на цифри, запропоновані на «розвиток» і «підтримку» волонтерів. Деякі навіть у першому наближенні завищені на сотні відсотків. І це не проста помилка, а свідома спроба використовувати зайві кошти, цинічно прикриваючись благородною метою. Як мінімум, це низький рівень професіоналізму співробітників управління, а якщо розглядати цей випадок серйозно - то привід для далекосяжних висновків. У кожному разі, подібні питання ми будемо тримати на контролі», - зауважив політик.

"Оперативна і масова реакція жителів Дніпропетровська на появу програми по роботі з волонтерським рухом із попередніми бюджетом понад мільйон гривень змусила чиновників піти назустріч громадськості і обговорити питання публічно. Це поки один із небагатьох позитивних прикладів взаємодії влади з громадянським сектором. Причому зроблено це було тільки під тиском городян. Але перший крок зроблено, і партія "УДАР" надалі буде вести боротьбу за те, щоб влада працювала публічно і стала підконтрольною і підзвітною народу", - зазначив Дмитро Легеза.

  6 Січня 2015 +Коментар | подобається