Останні події

УДАР звернувся до депутатів місцевих рад

Згідно з прийнятими нещодавно Верховною Радою змінами до Податкового кодексу, податок на нерухомість будуть встановлювати місцеві ради. Саме від їхніх рішень залежить: чи будуть вони взагалі вводитися на відповідній території, і яка конкретно буде ставка.

У цій ситуації Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» звертається до всіх депутатів місцевих рад із закликом максимально ретельно і виважено підійти до прийняття даного рішення.

У партії наголошують, що це право місцевої громади, але не обов'язок чиновників і депутатів ввести цей збір.

««УДАР» виступає за відкриту, публічну роботу влади в тісній координації з цивільним сектором Дніпропетровщини. Наша позиція така: дане питання не можна прийняти поспішно, без урахування думки людей. Особливо введення податку на нерухомість негативно відіб'ється на добробуті жителів сільської місцевості, районних центрів та невеликих міст області», - говорить голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

Він акцентував увагу на тому, що місцеві ради відтепер мають право встановлювати додаткові пільги залежно від майнового стану та рівня доходів громадян. Тільки депутати вирішуватимуть, що такий податок можуть не сплачувати громадяни, у яких сумарний місячний дохід досягає певного рівня, який також визначається місцевою владою.

Саме тому партія «УДАР» закликає депутатів усіх місцевих рад, навіть після ретельного аналізу і визначення категорій майбутніх платників, обмежитися мінімальною ставкою, або взагалі відмовитися від введення від цього податку.

Будувати розрахунки в надії на значне поповнення місцевих бюджетів за допомогою цього збору - контрпродуктивно, вважає Руслан Колєсніков.

«Нерухомість - квартири, гаражі або господарські споруди - це єдина реальна цінність, яку люди важкою працею заробляли десятиліттями. Я кажу про десятки тисяч пенсіонерів, працівників сільського господарства, сфери освіти і науки, шахтарів і родини робітників, ветеранів Великої Вітчизняної війни та багатьох інших жителях Дніпропетровщини. У нинішніх складних умовах важливо захистити їх від додаткових витрат», - зазначив політик.

На його думку, треба шукати інші джерела для наповнення місцевих бюджетів.

«Хочу нагадати, що були прийняті зміни до Бюджетного кодексу. А саме, Верховна Рада передала до місцевих бюджетів акцизний податок від реалізації через роздрібні мережі пива, тютюнових виробів, алкогольних напоїв, нафтопродуктів, надходження від ліцензій на право експорту, імпорту та оптової торгівлі алкогольною і тютюновою продукцією, і ряд інших зборів. Крім цього, Рада скоротила відрахування екологічного податку до держбюджету з 65% до 20%, а відрахування до місцевого бюджету збільшила з 35% до 80%. Додатково упорядковуйте режим відрахування до бюджету від парковок, ринків, реклами і так далі. Виводите гроші з «тіні»! Якщо буде бажання, можливості для наповнення бюджетів знайдуться», - підкреслив Руслан Колєсніков.

У партії «УДАР Віталія Кличка» обіцяють уважно стежити за тим, як депутати місцевих рад будуть голосувати за податок на нерухомість.

«Ми також хочемо нагадати депутатам, що в разі голосування проти інтересів простих людей, «УДАР» гарантує, що публічно оголосить списки тих, хто підтримав антинародні рішення. Напередодні цьогорічних виборів до місцевих рад це буде прирівнюватися до політичного самогубства. Всі партії і депутати, які представлені в місцевих радах Дніпропетровської області, несуть політичну відповідальність», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  8 Січня 2015 +Коментар | подобається