Останні події

Зустріч голів обласних організацій з лідером

Минулий рік був надзвичайно складним для всіх. Ми заплатили занадто високу ціну, щоб зробити чергові помилки і не винести уроків із минулого, зазначають голови обласних організацій Партії "УДАР". Тому проаналізувавши всі досягнення і невдачі, обласні, міські та районні організації Партії сформували свої "дорожні карти".

"2015 стане роком активної регіональної політики, але при цьому Партія має показати приклад монолітної командної роботи по всій Україні. Нас чекають вибори до місцевих рад. Тому наприкінці минулого року ми прийняли вольове рішення очистити "УДАР". Партію залишили ті, хто не виправдав надії людей, які на парламентських виборах-2012 віддали нам свої голоси", - зазначив лідер під час спілкування з партійцями.

Зміни у складі партії відбулися і на Дніпропетровщині. У листопаді 2014-го обласну партійну організацію Партії "УДАР Віталія Кличка" очолив громадський активіст, волонтер Руслан Колєсніков.

"Я дуже вдячний партійцям за надану мені довіру! Обіцяю зробити все, що від мене залежить, для розвитку Партії у нашому регіоні! І всі, хто бажає бути корисним нашій області, а не робити з політики бізнес, може до нас приєднається. Зараз наша команда оновилася і готова працювати на повну силу. Адже єдиним і вірним союзником для нас є звичайні українці, і ми будемо відстоювати саме їхні інтереси. Все інше - по ситуації", - зазначив у своїй промові перед колегами Руслан Колєсніков.

Партія "УДАР" у нинішніх умовах здатна стати реальною силою, яка буде орієнтуватися на захист середнього класу і незахищених верств населення. У Дніпропетровському регіоні "УДАР Віталія Кличка" готується до активної участі у суспільно-політичному житті регіону.

"Ми послідовно виступаємо за відкриту, публічну роботу органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу всіх рівнів, а також органів державної влади. Розраховуємо на те, що в нашому регіоні "УДАР" обов'язково буде на чолі процесу оновлення влади і проведення реформ. Ми готові до персональної відповідальності, нового рівня роботи і поетапному виконанню побажань виборців. До початку виборчої кампанії буде сформована і представлена нова команда, оновлена програма дій та наше бачення розвитку регіону, міст і сіл Дніпропетровської області. Найцінніше для нас - довіра людей", - зазначив політик.

Руслан Колєсніков і організації всіх рівнів Партії "УДАР" на Дніпропетровщині повністю підтримують лідера Віталія Кличка, який зазначив: "Для команди, сформованої сьогодні, головний пріоритет у роботі - розвиток України, підвищення якості життя наших людей, і ні в якому разі — відстоювання своїх особистих меркантильних інтересів!".

Своїм основним завданням патрійці Дніпропетровщини бачать захист законних інтересів і прав жителів області. З цим чітким і ясним розумінням "УДАР" іде на майбутні місцеві вибори. "Упевнений: обраний формат і напрямок роботи принесуть зростання популярності та підтримки нашої політичної сили в регіоні. Я щиро сподіваюся на кредит довіри, розуміння і підтримку мешканців Дніпропетровщини!", - підкреслив Руслан Колєсніков.

  18 Січня 2015 +Коментар | подобається