Останні події

УДАР наполягаємо на перегляді бюджету Дніпропетровщини

«Ситуація на Сході України залишається напруженою, оскільки сепаратисти за підтримки регулярних російських військ намагаються максимально розширити територію, підконтрольну ДНР і ЛНР. Це виклик і загроза для мільйонів жителів України, в тому числі, і Дніпропетровської області.

Недавні трагічні події в Маріуполі наочно продемонстрували, що потрібно бути готовим до всього, причому рівень готовності повинен бути максимально високим. Тому нами підготовлений і сформований пакет пропозицій щодо забезпечення життєдіяльності регіону та підвищення його безпеки», - заявив волонтер і голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

«Напередодні прийняття бюджету регіону - за кілька днів до теракту в Маріуполі - ми звернули увагу громадськості та депутатів обласної ради на той факт, що цей фінансовий документ не враховує існуючого стану в країні. Ми поставили чіткий і пряме запитання: чому не була розроблена цільова Програма по АТО, її учасникам, підвищенню обороноздатності області, враховуючи той факт, що ми межуємо з тими регіонами, в яких йдуть бойові дії? Ми також звернули увагу на те, що мільйони гривень обласного бюджету будуть витрачені неефективно, тому заявили про необхідність переглянути цей важливий документ. Подальші події тільки підтвердили нашу правоту», - сказав політик.

У зверненні партії наголошується на необхідності вдруге повернутися до питання якнайшвидшого перегляду бюджету Дніпропетровщини з урахуванням сформованої обстановки в країні: «Прийшов час припинити практику самопіару обласної ради за бюджетні мільйони гривень, різко скоротити витрати депутатських фондів і урізати ряд інших програм. Вивільнені кошти необхідно цілеспрямовано використовувати для зміцнення обороноздатності області».

  27 Січня 2015 +Коментар | подобається