Останні події

У Кривому Розі - конфлікт влади і громадcькості

"Нинішня ситуація навколо Криворізької міськради - це прямий наслідок відсутності рівноправного діалогу між владою та громадянським сектором.

Партія "УДАР Віталія Кличка" неодноразово заявляла про необхідність відкритої і прозорої роботи міської влади. Не було б усього цього, якби діючий мер і керівництво міськради дійсно почули людей.

На сьогоднішній день у Криворізької міськради немає політичної волі і бажання йти назустріч запитам суспільства - а саме працювати відкрито і публічно. Це помилкове рішення, яке призвело до ескалації конфлікту. Відповідальність за це лежить на представниках міської влади.

Так, наприклад, партія "УДАР" пропонувала забезпечити публічну презентацію бюджету Кривого Рогу, щоб люди знали - куди і навіщо йдуть гроші. Громадські організації та партії, волонтери та активісти могли б провести аудит коштів, задати питання. Але цього не сталося.

Партія "УДАР" не підписувала звернення до Президента України та голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, але наполягає на тому, що в Кривому Розі є ряд серйозних проблемних точок у суспільно-політичній та економічній сферах. Є реальний конфлікт влади і громадянського сектора. Не можна сьогодні жити за старими правилами!

Ми знаємо, до чого може призвести ситуація, коли влада перестає чути людей, перестати реагувати на їхні вимоги, досить згадати Майдан. Тому в даному питанні Криворізька міськрада проявляє повне незнання української історії ", - йдеться в заяві партії "УДАР".

  29 Січня 2015 +Коментар | подобається