Останні події

Батальйону “Торнадо” потрібна гумдопомога

Бронижилети, розгрузки, продукти харчування та засоби особистої гігієни. Усе це бійці спецпідрозділу МВС "Торнадо" із вдячністю прийняли від свого побратима, волонтера та голови Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР” Руслана Колєснікова.

Частину коштів, витрачених на допомогу нашим захисникам, зібрали на благодійному аукціоні, організованому координатором Молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» у Дніпропетровській області Яною Ставицькою. Продуктами харчування допомогли волонтери та дніпропетровці, які приносили поміч у регіональний волонетрський центр “УДАРу”.

Руслан Колєсніков привіз гумдопомогу своїм побратимам у школу, де базується “Торнадо” та продукти воякам на блок-пост та укріпрайон, які знаходяться поблизу населених пунктів Станиця Луганська та Вовчоярівка. “Я й надалі допомагатиму своїм товаришам усім необхідним. Вважаю це своїм обов'язком! Адже всі ми завдячуємо цих хлопцям і дівчатам миром над нашими домівками! За останні півроку це моя 50-та поїздка. Вона була надскладною та проблемною в плані проходження блок-постів. Адже ситуація на Сході країні за останні два тижні загострилася, атмосфера тут украй напружена. Однак я знову збираю допомогу для “Торнадо”, і уже невдовзі знову навідаюся у гостини”, - каже волонтер Руслан Колєсніков.

  29 Січня 2015 +Коментар | подобається