Останні події

УДАР проведе акцію «Безпечне місто»

Партія «УДАР Віталія Кличка» проведе інформаційну акцію «Безпечне місто», в рамках якої планується роздати жителям міста більше ста тисяч візитівок із телефонними номерами МВС, СБУ, ДСНС.

«Дніпропетровська область - прикордонний регіон, як наслідок, - є високий рівень виникнення надзвичайних ситуацій. У той же час багато дніпропетровців не знають, до кого звернутися в екстрених випадках, як повідомити про підозрілі предмети або осіб, які можуть бути причетні до скоєння злочинів. Тому ми хочемо, щоб городяни знали, як оперативно відреагувати на можливу загрозу. У такі моменти важлива кожна хвилина, тож екстрені телефони повинні бути завжди під рукою», - прокоментував акцію голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Дана акція, за словами політика, є додатковим внеском політичної сили у підвищення рівня обороноздатності регіону. У першу чергу, це стосується обізнаності громадян та їхньої підготовленості до реагування на можливі нестандартні ситуації.

«Ідеться про здоров'я і життя десятків тисяч дітей, підлітків, молодих матерів, літніх людей. В екстрених ситуаціях вони найбільш беззахисні, тому основна увага під час проведення акції «Безпечне місто» буде приділено цим категоріям. Ми будемо роздавати візитівки студентам, батькам, пенсіонерам, одиноким літнім людям. Усі повинні знати, що є спеціальні служби та правоохоронні органи, які підтримають або прийдуть на допомогу в тому чи іншому випадку», - говорить Дмитро Легеза.

У партії зазначили, що акція розпочнеться наступного тижня, і «УДАР» пропонує громадським організаціям приєднатися до спільного проведення заходу.

  30 Січня 2015 +Коментар | подобається